Ochrana psů Dog Protection

OCHRANNÉ VESTY PRO PSY OCHRANNÉ OBOJKY OCHRANNÉ NÁVLEKY LOVECKÉ DOPLŇKY

V případě zájmu o výrobu nebo o další informace kontaktujte Helenu Slabovou na telefonu 776 819 351 nebo na e-mailu


Ochranné vesty Dog Protection


Každá vesta je 100% ruční výroba v rodinné firmě Farma Helena a vesta je vytvářena na míru konkrétního psa. Koncept těchto ochranných vest vznikl a je utvářen na základě intenzivní praxe, dlouholetých zkušeností a mezinárodní výměny informací mezi vůdci loveckých psů.

Koncept Dog Protection vychází z vrstvených průmyslových materiálů špičkové kvality, které jsou používány mimo jiné pro ochranu motocyklových závodníků, vojáků či šermířů. Hlavní funkční ochranný efekt vytváří speciální polyamidová tkanina, doplněná vrstvami Cordury a Polyesteru, případně vrstvou zátěžového Nilonu. Z dalších materiálů je využíván například i neopren. Naším cílem je funkční vesta, která pracujícího psa minimálně omezuje a maximálně chrání.

Podrobnosti a objednávka

Ochranný obojek Dog Protection


Úraz na krku psa je velice často smrtelný. Jsou zde těsně pod kůží tepny, vede zde průdušnice a žlázy. I menší zranění mívá velmi fatální následky. Ochranný obojek má smysl pro pracující psy, kteří z nějakého důvodu nepoužívají vestu.

Šířka 7cm - 499 Kč
Šířka 9cm - 599 Kč
Šířka 11cm - 699 Kč
Šířka 13cm - 799 Kč


Ochranné návleky pro lovce


Osvědčeným prostředkem pro ochranu dolních končetin lovce nebo psovoda jsou návleky. Zvyšují odolnost dolních partií kalhot před vegetací (trny, šlahouny) a brání pronikání vody a sněhu do bot. Vyrábíme v široké škále reflexních i přírodních barev.

Cena 890 Kč


Závěsné pouzdro na zbraň do vozidla


Při přepravě zbraní ve vozidle toto pouzdro umožňuje uspořit úložný prostor a zároveň chránit zbraň před poškozením. Jedná se o univerzálně pouzdro zavěsitelné za hlavové opěrky předních sedadel. V přírodních barvách s prostornou kapsou na náboje a další doplňky.

Cena 1 190 Kč


Popruh na zvěř – „Prasotah“


Kvalitní široký popruh pro vytahování zvěře s pouzdrem pro nošení na opasku. Dá se použít i pro úvazy vodítek.

Cena 500 Kč


Ukázky Dog Protection farma Helena


Copyright © 2016 Farma Helena. Všechna práva vyhrazena.